Ubytování

Vítáme vás na stránkách ubytování Vrtáček. Nabízíme vám celoroční pronájem chaloupky na samotě v klidné části východních Čech, která je po kompletní rekonstrukci a je motivována do selského stylu, zároveň však s trochou komfortu a hlavně klidu a soukromí. Na rozlehlé zahradě se nachází dřevěná terasa s krásným výhledem do okolí, kde je možnost i grilování. Děti si zde mohou hrát na pískovišti a připravujeme i malé hřiště. Během letní sezony je možnost utrhnout si čerstvé ovoce přímo ze stromů. V okolí se nachází spousta krásných míst na celodenní výlety jako třeba zámek Opočno, zámek Nové Město nad Metují, zámek Náchod, babiččino údolí, přehrada Rozkoš, Hospital Kuks kam lze dojet i po cyklostezce, Josefovské pevnosti, ZOO Dvůr Kralové a také Orlické hory (Deštné) kde se nachází krásný lanový park, lov pstruhů a zážitkový sjezd lanovky na tříkolce a v zimním období lyžování v Deštném nebo Říčkách a mnoho jiných míst a to vše do 20 až 30 km.
Do vybavení chalupy patří také vlastní výčepní zařízení, do kterého jsme schopni vám zajistit vaši oblíbenou značku piva. Věříme, že si vaši dovolenou u nás užijete a hlavně si odpočinete. Vlastní koupaní na zahradě prozatím zajištěno není, ale i tak nepřijdete zkrátka. Koupaliště se nachází jak v Opočně (Broumar), tak koupaliště Dobruška a také vyhřívané v Jaroměři.
Volné termíny naleznete v kalendáři a pro případnou rezervaci nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo emailu. Přejeme vám hezký den.